XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
AKINSOFT | METSA BİLİŞİM 0212 210 65 15

POSSİFY Urovo DT40 El Terminali

AKINSOFT | METSA BİLİŞİM 0212 210 65 15

POSSİFY Urovo DT40 El Terminali

Kurumsal Güvenlik / Mobil Hareketlilik

DT40, perakende, lojistik, depolama ve imalat endüstrileri için şık bir görünüm, endüstriyel güvenilirlik ve işletme düzeyinde güvenlik ile özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı odaklı tuş takımı, sekiz çekirdek A53 CPU mimarisi, 4500mAh piliyle uzun çalışma süresine saatlerine sahiptir.

Profesyonel Tarama Motoru

Entegre profesyonel tarama motoru dünyadaki hemen hemen tüm barkod türlerine yanıt verir. Yüksek yoğunluklu tarama görevleri için benzersiz, güvenilir, ID ve 2D barkod yakalama deneyimini yaşayın.

Maksimum İşgücü Verimliliği

Yüksek çözünürlüklü 4” ekran dış mekânda okunabilirlik sağlar.

3 tarama düğmesi, kullanıcıların çalışırken kendi eli pozisyonuna göre tarama düğmesini seçerek elverişli uygun bir tarama sunar. Tarama modülü, tarama kolaylığı için eğimli bir tarzda gelir. Cihaz, çok sayıda darbeye ve çeşitli ortamlara dayanacak şekilde son derece dayanıklıdır. DT40 tamamen kullanıcı konforu, işgücü verimliliği ve kurumsal yatırım için tasarlanmıştır.

Mobil WIFI Çözümleri

802.11r milisaniye düzeyinde hızlı dolaşım teknolojisi, erişim noktaları arasında kesintisiz bir geçiş sağlayarak, cihazların sürekli olarak daha iyi sinyal gücü sağlayan ve çevrimdışı modlardan kaçınarak Wi-Fi istasyonuna bağlanmasını sağlar. Roam Trigge, Roam Period, Roam Delta ayarları destekler.

Ergonomik Tuş Takımı Tasarımı

Özenle tasarlanmış 20 tuşlu tuş takımı, özellikle ıslakken tepkisiz dokunmatik ekran sorununu ortadan kaldırmak için gerekli tüm işlevleri kapsar ve eldivenliyken bile doğru girişi garanti eder. Yüksek kullanım hızı için kurumsal ihtiyaçlara göre tuş takımı işlevlerini özelleştirmek için birden fazla kullanıcı tanımlı tuş içerir.

Çoklu Destek Aksesuarları

DT40, dikkatle tasarlanmış çeşitli destek aksesuarlarıyla daha da kullanıcı dostudur. Tetik kolu sayesinde yüksek verimli bir tarama deneyimi, şarj yuvasında daha rahat bir çalışma ve el kayışıyla daha güvenli cihaz kullanımı.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım